טל: 03-5622980

השותפים

עו"ד דולפין מינצר כרמון

בעלת תואר ראשון במשפטים, אוניברסיטת תל-אביב, הוסמכה כעורכת דין בשנת 1989. מרצה בנושא תמ"א 38 בפורומים שונים כגון ארגון הקבלנים, בית הספר לפרקטיקה משפטית, לשכת שמאי המקרקעין, ארגון האדריכלים, האקדמיה למחקר ויישום שמאות מקרקעין בישראל ועוד.  חברה בוועדה להתחדשות עירונית של לשכת עורכי הדין, וכן חברה בבית הדין המשמעתי במחוז תל-אביב והמרכז של לשכת עורכי הדין.


עורך דין עמית נסים תמא 38  עו"ד ונוטריון עמית נסים

עמית נסים הינו מעורכי הדין הותיקים והמובילים בתחום ההתחדשות העירונית על כל סוגיה. הינו בעל ניסיון עשיר ורב בכל עסקאות הנדל"ן ולרבות, תמ"א 38, פינוי בינוי, קומבינציה.

 

 

עו"ד נסים פועל בענף ההתחדשות העירונית שנים רבות, ומכיר את כל ההיבטים של ניהול הפרוייקט מראשיתו, ובכלל זה כל הקשיים וכל הפתרונות. עו"ד נסים מכיר היטב את כל השחקנים בתחום החל ביזמים, מפקחי אדריכלים שמאים וכד', באופן המסייע בבחירת אנשי המקצוע המתאימים לכל פרוייקט על פי מאפיניו וצרכיו, באופן מיטבי.

משרד עורכי הדין מינצר כרמון נסים מייצג דיירים בלבד, ואינו מייצג יזמים לא בפרוייקטי התחדשות עירונית ולא בכלל, וזאת על מנת להימנע לחלוטין מכל סוג של ניגוד עניינים ולו פוטנציאלי. ברוח זו, עו"ד עמית נסים שם לנגד עיניו את לקוחותיו הדיירים, והיכרותו המעמיקה עם הגורמים בענף משפרת את זכויותיהם בפרוייקט וממקסמת אותם.

ההתמחות של עו"ד נסים מובילה ליישום הגנה הדוקה בנושא הבטחונות שניתנים לבעלי הדירות בפרוייקט, הקפדה על אופי הליווי הבנקאי או המימון הניתן ליזם, בחירת יזם בעל שם וניסיון מוכח בתחום בלבד, והדיפה על הסף של הצעות סרק שאינן יכולות להתקבל במרווח תכנון הבניה בין שהן גבוהות ובלתי אפשריות מחד, או נמוכות מהניתן להשיג מאידך.  

עו"ד עמית נסים נוקט בגישה מקצועית ובלתי מתפשרת לטובת בעלי הדירות, ובולט בענף בזכות המסירות, והיחס האישי שהוא מקפיד להעניק ללקוחותיו.

ליווי דיירים בפרוייקט התחדשות עירונית משלביו הראשוניים הינו מלאכת מחשבת המאזנת בין האינטרסים השונים של הדיירים בינם לבין עצמם, מחד, והאינטרסים המנוגדים להם וליזם, באופן המאפשר את קיומו של הפרוייקט והבאתו לסיומו בצורה מוצלחת וחלקה ולשביעות רצון כולם. לעו"ד נסים ניסיון נצבר של אלפי שעות ומאות פרוייקטים בתהליך המורכב הזה, משלביו ההתחלתיים ועד לקבלת מפתחות הדירות החדשות/משודרגות.

עו"ד עמית נסים סיים בהצטיינות תואר ראשון במשפטים Staffordshire University ותואר שני בהצטיינות (LL.M.) במשפט עסקי בינלאומי ב- (University of LondonKing's College. עמית נסים הוסמך כעורך דין בשנת 2000.

עו"ד נסים הינו מרצה מבוקש המופיע בכנסים ובפורומים מקצועיים בנושאים שונים בתחום הנדל"ן בכלל והתחדשות עירונית בפרט, מייעץ / מלווה רשויות מקומיות בקידום תהליכי התב"ע בתחומן, וכותב מאמרים מקצועיים בתחום בעיתונות הכלכלית.


משרדנו עוסק בתחומי המשפט האזרחי, עם דגש מיוחד על תחום הנדל"ן והמקרקעין בכלל ותחום ההתחדשות העירונית (תמ"א 38, פינוי בינוי, עיבוי בינוי) בפרט. כמו כן, המשרד עוסק בתחום האזרחי-מסחרי, ובכלל זה בליטיגציה אזרחית  על רבדיה השונים, וליווי משפטי  שוטף לחברות וליחידים במכלול של נושאים. משרדנו מייצג  חברות תעשייתיות ומסחריות מתחום הגז, הדלק, הבניה,  התשתיות ועוד, ונותן ייעוץ לחברות משפחתיות ולפרטיים. בנוסף, עורכי הדין במשרד עוסקים ביישוב סכסוכים בדרכי  גישור, פישור ובוררות, בין כמייצגי צדדים ובין כמגשרים ובוררים.

המשרד עוסק בתחום דיני המקרקעין על כל ענפיו: עסקאות קומבינציה, מכר, נדל"ן עסקי ומניב, רישום בתים משותפים,  ופרצלציה. צברנו מומחיות וניסיון רבים בכל הנוגע לייצוג דיירים בעסקאות מכח תמ"א 38 והתחדשות עירונית.

אנו מאמינים בהתמקדות וירידה לפרטים הקטנים. אנו ממנפים את הנסיון הרב שלנו בתחומים ספציפיים ולא עוסקים בתחומים בהם אין לנו יתרון יחסי וערך מוסף ממשי ללקוחות.

 יחס אישי, זמינות, חדשנות, מצוינות, יעילות, מהירות תגובה וחשיבה יצירתית לטובת האינטרסים של הלקוח, מהווים את הקו המנחה לכל פעילות משרדנו. ערכים אלו מובילים אותנו בעשייה המשפטית ועמידה בחזית תחום עו"ד תמ"א 38.  

השאר פרטים לשיחת ייעוץ
מחשבון תמ"א 38
קצת עלינו
המשרד עוסק בתחום המקרקעין על כלל ענפיו, וצבר ניסיון רב בייצוג דיירים ויזמים בפרויקטים בתחום תמ"א 38 ומסייע להם החל מהשלבים ההתחלתיים ועד לכריתת הסכם וביצועו בדרך למימוש זכויותיהם לפי הוראות התמ"א.
צרו קשר