טל: 03-5622980
דף הבית > אודות המשרד

אודות המשרד

משרדנו הוקם במטרה ברורה להתבלט כמשרד עו"ד תמ"א 38 מוביל בתחום ההתחדשות העירונית - תמ"א 38, פינוי בינוי, עיבוי בינוי, והוא עושה זאת במקצועיות ובהתמדה רבה החל מאז שנת 2008. הכרה במעמדו של משרדנו כמוביל בתחום ניתנת על ידי גופים רבים המזמינים את השותפים במשרד להרצות בתחומי ההתחדשות העירונית וכן בכתיבה רבה בעיתונות הכלכלית שם מפורסמים מאמרים באופן תדיר וקבוע. אנו מאמינים כי המפתח להצלחה בתחום התמ"א הוא הענקת שירות משפטי בלתי מתפשר, יעיל, איכותי ויצירתי אשר מתמקד בלקוח ובצרכיו הייחודים. ניסיוננו העשיר מאפשר לנו להוביל פרויקטים מורכבים ורבי משתתפים בזמן המינימלי הדרוש, ובדרך הטובה ביותר, לחתימה על הסכם תמ"א. השירות הניתן על ידי משרדנו הינו ייחודי, הן ברמה האישית והן ברמה המשפטית. אנו שמים במרכז את הדייר ומודעים לכך שהחתימה על הסכם תמ"א מלווה ככלל בחששות רבים מצד הדיירים. למדנו לאורך השנים להפיג חששות אלו במקצועיות, יעילות ואנושיות רבה. 

עו"ד תמ"א 38 ברכה והצלחה

אנו שמחים כי הדרך בה בחרנו במתן שירות מקצועי, אישי ובלתי מתפשר הצעידה את משרדנו קדימה והציבה אותו בקדמת זירת ההתחדשות העירונית.

הכרת התודה, כפי שמתבטאת בהמלצות הדיירים בפרויקטים השונים מסבה לנו סיפוק רב, השראה ושמחה. 

בנוסף, כחלק מהמוטו של משרד עורכי דין תמ"א 38, להיות חלק מהקהילה ולתרום לחברה, מוקדש חלק משגרת העבודה במשרד למתן סיוע משפטי בהתנדבות (Pro Bono) לאוכלוסיה מעוטת יכולת. כמו כן, משרדנו שומר על איכות הסביבה ומקפיד לעמוד בכל הדרישות, החוקים והתקנות של המדינה בנושא. הלקוחות הקבועים של המשרד הם העדות והראיה לאיכות וטיב שירותיו המקצועיים של המשרד, ואנו יכולים לומר בסיפוק כי לקוח של משרדנו- תמיד יישאר לקוח. התחייבנו כלפי לקוחותינו וכלפי עצמנו כי נמשיך לתת את השירות המיוחד באותה דרך גם בעתיד. 

 

תחומי הפעילות של המשרד:

השאר פרטים לשיחת ייעוץ
מחשבון תמ"א 38
קצת עלינו
המשרד עוסק בתחום המקרקעין על כלל ענפיו, וצבר ניסיון רב בייצוג דיירים ויזמים בפרויקטים בתחום תמ"א 38 ומסייע להם החל מהשלבים ההתחלתיים ועד לכריתת הסכם וביצועו בדרך למימוש זכויותיהם לפי הוראות התמ"א.
צרו קשר