טל: 03-5622980

גישור ובוררות

מהו גישור?

גישור ובוררות תמא 38גישור הינו הליך וולונטרי שבו צד שלישי, המגשר, מסייע לצדדים לסכסוך להגיע לפתרון מוסכם. הן הליך הגישור והן תוצאתו הם פרי של הסכמה בין הצדדים. מגשר בעל נסיון עשיר, ידע רחב, חשיבה יצירתית ומיומנות בתחום גישור , יוכל במקרים רבים לסייע לצדדים לסיים את הסכסוך ביניהם בדרך מוסכמת מחוץ לכותלי בית המשפט. סיום הסכסוך דרך גישור עשוי לחסוך לצדדים עוגמת נפש רבה, הוצאות וסיכונים הרובצים לפתחם בהליך המשפטי.

מהו הליך בוררות?

בוררות הינו הליך שבו מפקידים הצדדים מרצונם את ההכרעה בסכסוך בידי בורר. הליך בוררות נפתח באופן וולונטרי ואולם ההכרעה בו, בשונה מהליך גישור , מחייבת את הצדדים, בדומה לפסק דין שניתן על ידי שופט.
הידע והנסיון של מגשר או בורר בתחום הרלוונטי למחלוקת, כמו גם אישיותו ותכונותיו של המגשר או הבורר, הינם בעלי השפעה מרחיקת לכת על הליכים אלו.
עורכי הדין במשרדנו עוסקים בתחומי גישור ובוררות בין כמייצגי צדדים ובין כמגשרים ובוררים. עוה"ד במשרד הינם מגשרים מוסמכים ובוררים במוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין.
לקריאה נוספת:
ניתן ליצור איתנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ בנושא גישור ובוררות . טל' 03-5622980, רח' זטורי 2, ת"א.
 

 

השאר פרטים לשיחת ייעוץ
מחשבון תמ"א 38
קצת עלינו
המשרד עוסק בתחום המקרקעין על כלל ענפיו, וצבר ניסיון רב בייצוג דיירים ויזמים בפרויקטים בתחום תמ"א 38 ומסייע להם החל מהשלבים ההתחלתיים ועד לכריתת הסכם וביצועו בדרך למימוש זכויותיהם לפי הוראות התמ"א.
צרו קשר