טל: 03-5622980
דף הבית > אודות המשרד > המלצות ותודות מלקוחות

המלצות ותודות מלקוחות

5.9.2018

עו"ד עמית נסים נכבדי,

שמחתי מאד לשמוע שיש התקדמות בהליך התמ"א בבניין בדוד ילין 16 שבו אני אחד מבעלי הדירות. אני אסיר תודה על השרות המצוין שקבלנו עד כה: הולכת אותנו במקצועיות ובאורך רוח בהליך המורכב של גיבוש העסקה האופטימלית לבניין זה, היית הרוח החיה בהליך המכרז בין היזמים השונים ומקסמת את האפשרויות שעמדו בפנינו, הבאת בפנינו חוזה מצוין והוגן גם לנו וגם ליזם ובזה הבטחת כמה שאפשר את היתכנות הפרויקט. עתה הצלחת באורך רוח ובחשיבה חיובית להגיע לרף של מעל %80 חתימות ואני סמוך ובטוח שתביא לחתימה של כל בעלי הדירות ונצא לדרך. אני ממשיך להתפעל מהמקצועיות, שלוות הנפש וההחלטיות שהפגנת לאורך התהליך ורק מתחזק בדעתי שבחרנו היטב בבחירת משרדכם בכלל ואותך בפרט לייצג אותנו.

פרופ' רפאל יודסין

איחולי שנה טובה מדיירי רחוב בורודצקי

"שלום עו"ד דולפין,

כמי שמלווה אותנו מתחילת התהליך אותו יזמנו לקראת פרוייקט תמ"א 38 – ברחוב אבנר 4 ברמת גן, זה המקום להביע תודה לך ולמשרדך על רמת המקצועיות והלווי של התהליך. נפגשנו בתחילת הדרך, כבר בשלב מכרז היזמים ובדיקתם ועד לשכנוע דיירי הבניין להיכנס לפרוייקט, התנהלנו מולך תוך עזרה וסיוע בטיפול בהתנגדויות השונות, שעלו והתמודדות עם דייר סרבן. התהליך נעשה תוך הפגנת אורך רוח וסבלנות למגוון גדול של דיירים וקשת רחבה של דעות, זה לא מובן מאליו ופשוט לגשר ולפשר בפרוייקט כזה ולרצות את כולם. 

התרשמנו מאוד מהירידה לפרטים וסגירת כל הקצוות בהסכם ההתקשרות עם היזם. הניסיון מראה כי ההתעקשות על ההגנות השונות לנו כדיירים, למול היזם חשובה ומשמעותית לאורך כל התהליך. לחברים אחרים שלי שנכנסים לפרויקטים של התחדשות עירונית, ואו פינוי בינוי אני ללא ספק אמליץ על משרדכם כמשרד עורכי דין שמתמחה בתחום במקצועיות וביסודיות רבה"

בכבוד רב ובהערכה גדולה.

יריב לוי, נציגות פרוייקט תמ"א 38, אבנר 4 רמת גן

פרוייקט תמה 38, אבנר 4 רמת גן

 

שלום רב,

אני החתום מטה, נציג הדיירים וועד הבית ברחוב הרא"ה 194 רמת גן, מבקש להעביר בשם הדיירים את תודתנו והערכתינו הרבה על המסירות והאכפתיות הרבה לכל אורך הדרך בתהליך הפרוייקט תמ"א 38/2. גם כעת בעיצומו של התהליך אני מבקש לשבח את פועלם של עמית ודולפין במסירות ואכפתיות כאחד הדיירים מתוך אינטרס אמיתי להצלחתו של הפרוייקט בד בבד בשיתוף הדיירים.

ברצוני לציין כי הנכם משרים בטחון ושקט נפשי רב לדיירים וכי כולנו סמוכים ובטוחים כל עוד אתם אלה המייצגים אותנו. תודה על הדלת הפתוחה והאוזן הקשבת בכל עת וללא תנאי. אני שמח שעשינו את הבחירה הנכונה ואני מאמין שזו רק תחילת הדרך עם משרדכם."

ישר כח,

בברכה והערכה רבה,

עופר חנניה,

הרוא"ה 194 ר"ג

לחצו כאן לפרויקט תמ"א 38 ברח' הרוא"ה 194, רמת גן

תמ"א 38 הרוא"ה 194 ר"ג
 

"שלום דולפין,

ברצוני להקדים להודות לך כעת, לאחר שכל דיירי הבניין חתמו על ההסכם עם הקבלן על הפרויקט במסגרת תמ"א 38/2, במקום לחכות להנחת אבן-הפינה או לכניסה לדירה החדשה.

כשפניתי אליכם ידעתי שרבים לפני ניסו ונכשלו, אך לא נתתי לכך להרפות את ידיי. בפגישתנו הראשונה במשרדך, ראיתי את המפה עם הסיכות המסמנות פרויקטים שבהם ייצגת את הדיירים, והבנתי שאנחנו בידיים טובות.

לאורך התהליך עזרת לי לארגן את קבוצת הדיירים, עמדת איתי בקשר רציף ועדכנת לגבי השלבים בהתקדמות (גם העיכובים..).

הצגת את הפרויקט בפני כל הדיירים, ואף באופן פרטני ובסבלנות אין-קץ כשהתעורר צורך. ייצגת בנחישות וברגישות את הדיירים בפני הקבלן ובסופו של התהליך התגבש הסכם הוגן, לשביעות רצונם של כל הנוגעים בדבר.

מקווה להמשך שיתוף פעולה מוצלח."

שלומית, כפ"ס

 
תמ"א 38/2 כפר סבא
 

"כשאמי ז"ל נפטרה ונודע לי על רצון הדיירים להכנס לפרויקט פינוי בינוי, בביתה של אמי, לא ידעתי על מה מדובר. עו"ד עמית ניסים השקיע שעות, כדי להסביר לנו הדיירים במה מדובר, ומה הן האפשרויות העומדות בפנינו. בדק חברות בניה, השווה ביניהן, עודד אותנו ופרס בפנינו את כל האפשרויות.

בסבלנות רבה ליווה אותנו בדרך אל המטרה. תמך, נתן מידע, ערך חוזים, נלחם על זכויותנו והוביל אותנו עד לרגע זה. הרגע שבו מוגשות התוכניות הסופיות. עמית ימשיך וילווה אותנו ויעמוד לצידנו עד האיכלוס. אני בוטחת בו ומאמינה ביושרו ובידע המקצועי כפי שהוכיח עצמו עד היום. תודה לך עמית ניסים. תודה." 

 יונה גבלינגר,
רחובות הנהר 4, רמת גן
 
לחצו כאן לפרויקט תמ"א 38 רחובות הנהר 4, רמת גן
תמ"א 38 - רחובות הנהר 4, רמת גן
 

"אל עו"ד דולפין מינצר כרמון,

החברים וועד העמותה מודים ומוקירים לך תודה על תרומתך לקיום סמינר הקיץ (ספטמבר 2102) של "האקדמיה למחקר ויישום שמאות המקרקעין בישראל" במסגרת הרצאתך במושב. התחדשות עירונית – תמ"א 83 – תיקון 8
בברכה,
חברי וועד העמותה
באמצעות מרכז המושב
חבר ועד וגזבר העמותה
אהרון בוץ שמאי מקרקעין"

האקדמיה למחקר ויישום שמאות המקרקעין בישראל
 

"לכבוד גב' דולפין מינצר כרמון, עו"ד

הנדון: ערב עיון תמ"א 38 - 3/2010

ברצוני להודות לך על הרצאתך בערב העיון.

זכית לתגובות טובות מאוד. 

כולי תקווה שנמשיך לשתף פעולה"

בברכה,

עו"ד שי עינת, רו"ח

 

ערב עיון תמ"א 38
 

"לכבוד עו"ד דולפין-מינצר

לפני פחות משנתיים התחלנו תהליך של קידום תמ"א 38ב בליווי המקצועי שלך.

בהתאם להמלצותיך המקצועיות והליווי הצמוד שלך התקדמנו שלב אחר שלב לקראת סיום התהליך:

א. גיבוש כלל בעלי הדירות ורתימתם למשימה והכל במתן הסבר קבוצתי ואישי לבעלי הדירות שביקשו זאת.

ב. סייעת לנו באיתור מספר יזמים וליווית אותנו במקצועיות לקראת בחירת היזם איתו המשכנו את התהליך.

ג. ניהול נמו"מ תוך שימת דגש לכל פרט ופרט, והכל ב"אינסוף" שיחות ומפגשים איתך שבהם שיתפת עמנו פעולה במלוא הרגישות והסבלנות.

ד. ולסיום פרק א' של הפרויקט – חתמנו על החוזה.

על כל זאת אנו רוצים להודות לך ולהביע את המלצתנו לשיתוף פעולה עמך.

 

בברכה,

נציגות בעלי הדירות המעגל 3 גבעתיים,

איריס, אלדד עדי"

תמא 38 המעגל 3 גבעתיים

"לכבוד משרד עו״ד מינצר-כרמון, ניסים:

אנו רוצים להודות לכם ולמשרדכם על הענות וטיפול בתיק תמ״א 2 ברח׳ העמל 5 בר״ג.

על ההקשבה והסבלנות, על המסירות, על פועלכם ועמידה איתנה בדביקות במטרה.

נתינת שרות טוב ומוצלח, ידע ומקצועיות.

המשרד נגיש וזמין למתן יעוץ בכל עת. 

 

בברכה, 

משפחת זקוטו"

תמא 38 המעגל 3 גבעתיים

 

במהלך התקופה לא היססנו להלחיף נושאי תפקידים אם היה ספק בידינו לגבי יכולתם לבצע מלאכתם לשביעות רצון רצונו ולא התפשרנו אלא על הטוב ביותר בכל תחום.

כך החלפנו משרד עורכי דין במשרד מומלץ מינצר-כרמון, ניסים, שהתמחותו היא התחדשות עירונית, משרד שחתום על עשרות מסמכים בתחום ושהוכיח את נאמנות ומסירותו בכל שעה ובל עת, החלפנו כמה משרדי אדריכלים ובחרנו במשרדו המוביל של אבנר ישי, שהפך למותג של יוקרה ואסתטירה...

"תודה מיוחדת לעו"ד עמית ניסים על המסירות, הסבלנות ועל המקצועיות חסרת הפשרות שגילה, תודה לקרן בית וגג שהשכילו בסבלנות לנהל עמנו את המו"מ הארוך ותודה גם למשפחות שלנו שתמכו ואפשרו לנו להתפתח לעשייה זו"

לחצו כאן לפרויקט תמ"א 38 ברח' אחימאיר 5-7-9, רמת אביב ג'

תמ"א 38 ברח' אחימאיר 5-7-9, רמת אביב ג'

 

השאר פרטים לשיחת ייעוץ
מחשבון תמ"א 38
קצת עלינו
המשרד עוסק בתחום המקרקעין על כלל ענפיו, וצבר ניסיון רב בייצוג דיירים ויזמים בפרויקטים בתחום תמ"א 38 ומסייע להם החל מהשלבים ההתחלתיים ועד לכריתת הסכם וביצועו בדרך למימוש זכויותיהם לפי הוראות התמ"א.
צרו קשר