טל: 03-5622980
דף הבית >> פורום תמ'א 38 >> הוספת הודעה חדשה

הוספת הודעה חדשה

חזרה לפורום

נושא:הקפצת קומה

שלום, בבניין שלנו מתוכנן תמא 38 הריסה-בניה. הבניין כיום בן 3 קומות על עמודים, ללא מעלית. לפי החוזה עם היזם כל דירה מוקפצת בקומה אחת למעלה. אחד מבעלי הדירות (בקומה השניה) טוען שמגיע לו לקבל קומה גבוהה יותר מבעל הדירה בקומה השלישית, בגלל שכיום (בהיעדר מעלית) ערך הדירה בקומה השלישית נמוך מערך הדירה שלו. למיטב ידיעתי בדרך כלל מקפיצים בקומה אחת, ללא התחשבות בשיקולים כנ"ל. האם אכן זהו הנוהג המקובל? אודה לתשובתכם המהירה כי אנחנו בשלב מתקדם בו חלק מבעלי הדירות כבר חתמו על החוזה מול היזםץ....

שם:
נושא:
הודעה:

תמ"א 38
תמ"א 38 (תוכנית מתאר ארצית) הינה המצאה ייחודית למדינת ישראל, שמטרתה לעודד דיירים לחזק בניינים מפני רעידות אדמה, על ידי הענקת זכויות בנייה. המדינה החליטה לא לשאת בעלות חיזוק המבנים הדרושים חיזוק, ותחת זאת היא העניקה לבעלי הדירות, במסגרת תכנית מתאר ארצית 38.
מיזמים תמ"א 38
צפו בכמה פרויקטים לדוגמא של מיזמי תמ"א 38 / תמ"א 38/2 המיוצגים או יוצגו על-ידי משרד עורכי הדין מינצר-כרמון, נסים.


פרויקטים לדוגמא של מיזמים תמ"א 38 ופינוי בינוי בערים רמת גן גבעתיים ותל אביב
שאלות ותשובות מהפורום
שאלות ותשובות מובילות מפורום תמא : איך מחזקים בפועל את הבניין במסגרת תמ"א 38? מתי בפועל עוברות הזכויות של תוספות התמ"א? כאשר אין מספיק חניות לכל הדירות והיזם עומד על כך שחניות ספציפיות יוצמדו רק לדירות החדשות. האם אפשר לחייב אותי להסכים להצמיד חניות רק לדירות החדשות?
השאר פרטים לשיחת ייעוץ
מחשבון תמ"א 38
קצת עלינו
המשרד עוסק בתחום המקרקעין על כלל ענפיו, וצבר ניסיון רב בייצוג דיירים ויזמים בפרויקטים בתחום תמ"א 38 ומסייע להם החל מהשלבים ההתחלתיים ועד לכריתת הסכם וביצועו בדרך למימוש זכויותיהם לפי הוראות התמ"א.
צרו קשר