טל: 03-5622980
דף הבית >> פורום תמ'א 38 >> הוספת הודעה חדשה

הוספת הודעה חדשה

חזרה לפורום

נושא:העברת דירה מבניין תמ"א

שלום רב, ותודה מראש!
אני שוכר כעת דירה בבניין שמתבצע בו פרוייקט תמא 38. כעת אנו צריכים לעבור דירה, הזמנו מובילים שיראו את המצב בבניין הנוכחי שלנו, והם אומרים שלפי איך שזה נראה כעת אין דרך להעביר את הדירה אלא אם כן יכניסו מנוף לתוך האתר בנייה וימקמו אותו מול החלון של הלון שלנו וכך יעבירו את הכל, כיון שלהוריד את הרהיטים הגדולים דרך החדר מדרגות והשבילים הצרים - לא בא בחשבון.
אך דא עקא, שבדיוק מול החלון שלנו יש כעת תעלה קטנה בחול (כעת היא ריקה מתוכן), ולידה ערימת בלוקים גדולה, ובשביל לאפשר גישה למנוף יש צורך לסתום את התעלה (שזה באמת לא סיפור גדול, 3-4 דקות עבודה של טרקטור) ולהזיז את הבלוקים.
ביקשנו מהקבלן והוא לא מסכים לעשות שום דבר בנידון, ומבחינתו שנעשה מה שאנחנו רוצים כל עוד זה לא מזיק לתעלה או לבלוקים או לכל דבר אחר באתר בניה...

שאלתנו היא, האם ע"פ חוק הוא מחוייב לאפשר לנו לבצע את ההובלה כמו שממליצים המובילים, או שעלינו מוטלת האחריות לכך וצטרך למצוא פיתרון אחר שמן הסתם יהיה יקר יותר...

תודה, וסליחה על האריכות!

שם:
נושא:
הודעה:

תמ"א 38
תמ"א 38 (תוכנית מתאר ארצית) הינה המצאה ייחודית למדינת ישראל, שמטרתה לעודד דיירים לחזק בניינים מפני רעידות אדמה, על ידי הענקת זכויות בנייה. המדינה החליטה לא לשאת בעלות חיזוק המבנים הדרושים חיזוק, ותחת זאת היא העניקה לבעלי הדירות, במסגרת תכנית מתאר ארצית 38.
מיזמים תמ"א 38
צפו בכמה פרויקטים לדוגמא של מיזמי תמ"א 38 / תמ"א 38/2 המיוצגים או יוצגו על-ידי משרד עורכי הדין מינצר-כרמון, נסים.


פרויקטים לדוגמא של מיזמים תמ"א 38 ופינוי בינוי בערים רמת גן גבעתיים ותל אביב
שאלות ותשובות מהפורום
שאלות ותשובות מובילות מפורום תמא : איך מחזקים בפועל את הבניין במסגרת תמ"א 38? מתי בפועל עוברות הזכויות של תוספות התמ"א? כאשר אין מספיק חניות לכל הדירות והיזם עומד על כך שחניות ספציפיות יוצמדו רק לדירות החדשות. האם אפשר לחייב אותי להסכים להצמיד חניות רק לדירות החדשות?
השאר פרטים לשיחת ייעוץ
מחשבון תמ"א 38
קצת עלינו
המשרד עוסק בתחום המקרקעין על כלל ענפיו, וצבר ניסיון רב בייצוג דיירים ויזמים בפרויקטים בתחום תמ"א 38 ומסייע להם החל מהשלבים ההתחלתיים ועד לכריתת הסכם וביצועו בדרך למימוש זכויותיהם לפי הוראות התמ"א.
צרו קשר