טל: 03-5622980
דף הבית >> פורום תמ'א 38 >> הוספת הודעה חדשה

הוספת הודעה חדשה

חזרה לפורום

נושא:תמ"א 38/3א

שלום רב. אנו מתכוננים לביצוע תמ"א 38 - הריסה ובינוי. לא ברור לנו כלל אילו תוספות מגיעות לנו ואם בכלל. קיימת פסקה בהצעה שאינה ברורה דייה והאם היא מתכוונת אך ורק לתוספת באם תהייה בשטח הקומה הטיפוסית או שהיא מתייחסת לתוספת הבניה בכללותה ובקומות ואיזה יחס יש לנו בכך? להלן הפסקה: השטחים העיקריים שינוצלו עבור בניית דירות הבעלים (כולל ממ"ד ומרפסת שירות) במסגרת הפרויקט יעמדו על סך השווה ל - 36% מכל השטחים העיקריים שיאושרו לפרויקט במסגרת היתר הבניה, וזאת בכפוף להוראות סעיף
זה להלן לעניין השטח המינימלי ולשטח המקסימלי (להלן:"שטחי הדיירים"). ב. השטחים העיקריים שינוצלו עבור דירות היזם (כולל ממ"ד ומרפסת שירות) במסגרת הפרויקט יעמדו על סך השווה ל - 64% מכל השטחים העיקריים שיאושרו לפרויקט במסגרת היתר הבניה (להלן: "שטחי היזם"). תודה רבה על התייחסותכם.

שם:
נושא:
הודעה:

תמ"א 38
תמ"א 38 (תוכנית מתאר ארצית) הינה המצאה ייחודית למדינת ישראל, שמטרתה לעודד דיירים לחזק בניינים מפני רעידות אדמה, על ידי הענקת זכויות בנייה. המדינה החליטה לא לשאת בעלות חיזוק המבנים הדרושים חיזוק, ותחת זאת היא העניקה לבעלי הדירות, במסגרת תכנית מתאר ארצית 38.
מיזמים תמ"א 38
צפו בכמה פרויקטים לדוגמא של מיזמי תמ"א 38 / תמ"א 38/2 המיוצגים או יוצגו על-ידי משרד עורכי הדין מינצר-כרמון, נסים.


פרויקטים לדוגמא של מיזמים תמ"א 38 ופינוי בינוי בערים רמת גן גבעתיים ותל אביב
שאלות ותשובות מהפורום
שאלות ותשובות מובילות מפורום תמא : איך מחזקים בפועל את הבניין במסגרת תמ"א 38? מתי בפועל עוברות הזכויות של תוספות התמ"א? כאשר אין מספיק חניות לכל הדירות והיזם עומד על כך שחניות ספציפיות יוצמדו רק לדירות החדשות. האם אפשר לחייב אותי להסכים להצמיד חניות רק לדירות החדשות?
השאר פרטים לשיחת ייעוץ
מחשבון תמ"א 38
קצת עלינו
המשרד עוסק בתחום המקרקעין על כלל ענפיו, וצבר ניסיון רב בייצוג דיירים ויזמים בפרויקטים בתחום תמ"א 38 ומסייע להם החל מהשלבים ההתחלתיים ועד לכריתת הסכם וביצועו בדרך למימוש זכויותיהם לפי הוראות התמ"א.
צרו קשר